Hör av dig till oss

Boka ett möte och berätta om ditt projekt

Ladda gärna upp en befintlig ritning om någon sådan finns.

Ladda upp en fil

Tony Rejnäs

Husförsäljning

Tony Rejnäs

tony@rejnasvillan.se+46 705 93 02 70

Michael Hanselius

Byggplanering och Inköpsansvarig

Michael Hanselius

michael@rejnasvillan.se +46 768 12 40 33

Robert Fridlund

Byggteknik och Arbetsskydd

Robert Fridlund

robert@rejnasvillan.se+46 703 72 29 49

Anna-Lena Larsson

Materialval

Anna-Lena Larsson

anna-lena@rejnasvillan.se +46 708 69 03 04

Karolin Rejnäs

Ekonomi och Administration

Karolin Rejnäs

karolin@rejnasvillan.se+46 730 66 13 09

Liselotte Rejnäs

Administration

Liselotte Rejnäs

liselotte@rejnasvillan.se+46 707 71 26 16

Rejnäsvillan

Företagsvägen 2, 43533 Mölnlycke,
Göteborg

031-88 22 30

Hitta hit

Vårt kontor

Företagsvägen 2
43533 Mölnlycke

Hitta hit

Följ oss
Instagram

COPYRIGHT 2021 ©